Репортаж 12 Юли 2018

Лудогорец II отстъпи с 0:2 на Черно море във Варна

Лудогорец II загуби четвъртата си контрола през лятната подготовка от елитния Черно море с 0:2 във Варна. Момчетата на Ради Здравков се отбраняваха...

Момчетата на Ради Здравков се отбраняваха добре през първата част и не позволиха на далеч по-опитния си съперник да им отбележи гол.

През втората при една бърза контраатака в 62-ата минута Денислав Александров бе изведен сам срещу стража на "моряците", но не успя да реализира. Черно море стигна до своите попадения в 70-ата и 77-ата минута, когато точни бяха съответно Валентин Йосков и Н Донгола.

В тези контроли играхме само на чужд терен, като основната ни цел бе отработим играта в отбрана. Смятаме, че това от мач на мач ни се получава все по-добре. Срещу Черно море не успяхме по най-добрия начин да изнасяме топката и да организираме контраатаки, което повлия на крайния резултат от срещата. Отборът обаче е млад, има качества и сме убедени, че ще ги доказва все по-убедително в следващите двубои", коментира помощник треньорът на тима Галин Иванов.

Срещу Черно море (Варна) Лудогорец II игра в състав: Даниел Наумов,  Преслав Петров, Георги Вълчев, Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Олег Димитров, Ерол Дост, Иван Йорданов, Георги Стоянов, Андриан Димитров, Денислав Александров (Тихомир Димитров, Дамян Дамянов, Стефан Методиев, Мартин Милков, Димитър Митков, Димитър Илиев, Венцислав Славов, Кристиян Кънчев, Хюсеин Хюсеинов).