Академия 24 Януари 2018

Лудогорец U17 стартира контролите с 5:0 срещу Дунав (Русе)

Отборът на Лудогорец U17 стартира контролите от зимната си подготовка с категорична победа 5:0 над Дунав (Русе). Момчетата на Петър Пенчев...

U17: Лудогорец - Дунав (Русе) 5:0

Отборът на Лудогорец U17 стартира контролите от зимната си подготовка с категорична победа 5:0 над Дунав (Русе). Момчетата на Петър Пенчев посрещнаха връстниците си на един от изкуствените терени на клубната база „Гнездо на орли“.

Разградчани започнаха силно двубоя и още преди да изтече половината време от 40 минутната първа част, вече водеха с 3:0. Резултатът откри Георги Бабалиев 4-ата минута. В 13 минута Владислав Найденов се възползва от дълъг пас на Петър Караангелов и удвои. Преднината на „орлите“ стана класическа в 18-ата минута, когато Найденов проби по десния фланг и намери в наказателното поле Велислав Минков, който реализира.

През второто полувреме възпитаниците на Петър Пенчев продължиха да доминират на терена и превъзходството им намери цифрово изражение в още два гола. Отбелязаха ги влезлите като смени Джефер Джефер в 68-ата и Преслав Петков в 79-ата минута.

Срещу Дунав (Русе) Лудогорец U17 игра в състав: Диан Колев, Антониян Харалампиев, Мартин Русков, Алекс Луканов, Димитър Жеков, Велислав Минков, Петър Караангелов, Петър Георгиев, Владислав Найденов, Георги Бабалиев, Кирил Янакиев (Джефер Джефер, Хасан Хасанов, Веселин Николаев, Преслав Петков, Йордан Статев и Николай Георгиев).