Академия 10 Септември 2017

Лудогорец U17 загуби с 3:2 от Черно море във Варна

Лудогорец U17 загуби с 3:2 във Варна от Черно море, в мач от първенството на Елитната юношеска група до 17 години. Спортното щастие обърна гръб на...

Лудогорец U17 загуби с 3:2 във Варна от Черно море, в мач от първенството на Елитната юношеска група до 17 години. Спортното щастие обърна гръб на "орлите", които играха добре, удариха две греди и пропуснаха куп голови положения.

Момчетата на Петър Пенчев изоставаха с 1:0 след първото полувреме и с 2:0 след първите 6 на второто. Въпреки това обаче се вдигнаха на щурм и успяха да изравнят резултата. Първо, в 55-ата минута, Петър Караангелов заби топката в сглобката между двете греди с тежък шут от 25 метра. След това Георги Бабалиев реализира хладнокръвно отсъдената дузпа в 62-ата минута. Отбраната на разградчани се пропука фатално в 73-ата минута, при корнер, след който падна третият гол за варненци.

Срещу Черно море (Варна) Лудогорец U17 игра в състав: Петър Александров, Йордан Статев, Алекс Луканов, Мартин Русков, Димитър Жеков, Велислав Минков, Кирил Янакиев, Петър Караангелов, Владислав Найденов, Георги Бабалиев, Петър Георгиев (Николай Ганчев, Николай Георгиев).