VIVACOMCUP 19 Юли 2023

Лудогорец се класира за финала на VIVACOM CUP 2023 след нов разгром

Лудогорец се класира за финала на Международния юношески турнир VIVACOM CUP 2023, след като разби със 7:1 Академия Грозданоски (Северна Македония)...

Лудогорец се класира за финала на Международния юношески турнир VIVACOM CUP 2023, след като разби със 7:1 Академия Гроздановски (Северна Македония) във втория си мач от груповата фаза.

Разградчани откриха в 5-та минута от дузпа. Точен бе Ястиян Георгиев, а най-тежкото наказание във футбола бе свирено заради фал в наказателното поле срещу Николай Попов. В 8-та минута Тодор Илиев удвои. В 13-та минута Ястиян Георгиев оформи класиката с второто си попадение в двубоя. В 19-та минута Николай Попов направи резултата 4:0. Преслав Стойков вкара за 5:0 в 28-та минута, а в 30-та Преслав Стойков порази целта за 6:0.

След почивката Академия Гроздановски върна едно попадение от дузпа в 52-та минута, а крайното 7:1 фиксира Веселин Атанасов в 66-та минута.

В другия мач от днешната програма на турнира Динамо (Киев) отнесе Академия Удинезе (Румъния) с 11:0.

Финалът на VIVACOM CUP  2023 е на 21 юли (петък), от 10:30, на стадион "Гнездо на орли", а съперникът на Лудогорец в него ще стане ясен утре.

VIVACOMCUP: Академия Грозданоски - Лудогорец 1:7