VIVACOMCUP 18 Юли 2023

Талантите на Лудогорец стартираха с разгром във VIVACOM CUP 2023

Младите надежди на Лудогорец започнаха с разгромна победа от 8:0 над молдовския Гетика участието си в международния юношески турнир VIVACOM CUP 2023....

Младите надежди на Лудогорец започнаха с разгромна победа от 8:0 над молдовския Гетика участието си в международния юношески турнир VIVACOM CUP 2023. Мачът се игра на тренъровъчната база на академията на Лудогорец. Талантите на "орлите" отбелязаха пет попадения през първата част и осем през втората. Отличи се Николай Попов, който се разписа четири пъти.

Попов оформи своето голово постижение още в началото на срещата. Той вкара в 1-та, 8-та, 14-та и 16-та минута. В 33-та Преслав Стойков бе точен за 5:0.

След почивката Тимур Мустафа отбеляза за 6:0 в 53-та минута. В 57-та минута Иван Терзиев порази целта за 7:0, а крайното 8:0 оформи Калоян Георгиев в 72-та минута.

В другата среща от днешния първи ден на турнира VIVACOM CUP 2023 талантите на сръбския гранд Цървена звезда спечелиха с 9:0 срещу румънския Академия Удинезе.

Утре ще се изиграят срещите Лудогорец - Академия Грозданоски и Динамо Киев - Академия Удинезе. Първата среща започва в 9:30, а втората е с начален час 11.

VIVACOMCUP: Лудогорец - Гетика 8:0