Академия 10 Март 2024

Лудогорец U15 надви с 1:0 Септември (София)

Момчетата от Лудогорец U15 успяха да надвият с 1:0 противниците си от Септември (София). Мачът от XVIII кръг на Елитната група се игра в комплекс...

Момчетата от Лудогорец U15 успяха да надвият с 1:0 противниците си от Септември (София). Мачът от XVIII кръг на Елитната група се игра в комплекс "Гнездо на орли".  Единственото попадение в шампионатната среща нанесе Ястиян Георгиев в 49-тата минута.

През първото полувреме Лудогорец бе по-активният отбор на терена. Благодарение на своята игра "орлетата" сътвориха редица чисти голови положения пред противниковата врата. Резултатът за "зелените" на няколко пъти имаше шанс да бъде увеличен. Изпуснаха да се разпишат още Тимур Мустафа и Джем Андонов, който се намеси с далечен удар, отразен от стража на Септември.

Започнахме мача добре, но не съм доволен, че с лека ръка изпуснахме създадените голови възможности. Поздравявам момчетата за раздаването на терена, коментира старши треньорът на Лудогорец U15 Милен Маринов.

U15: Лудогорец - Септември 1:0