Академия 11 Февруари 2024

Лудогорец III победи с 2:1 Светкавица (Търговище)

Третият отбор на Лудогорец победи с 2:1 Светкавица (Търговище). Предпоследната контрола на „зелените“ се игра на един от терените в комплекса „Гнездо...

Третият отбор на Лудогорец победи с 2:1 Светкавица (Търговище). Предпоследната контрола на „зелените“ се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

Футболистите на Лудогорец не отстъпиха пред агресивното поведение на противниковия отбор с оглед на по-свободната игра. И двете попадения на „орлите“ дойдоха след статични положения в двете полувремена. През втората част на срещата „зелените“ демонстрираха по-добро ниво, като точен за крайния резултат бе Несин Салим.

Мачът беше равностоен, момчетата успяха да се справят с динамиката, надделяха и в единоборствата, коментира старши треньорът на Лудогорец III Емилиян Петров.

В последната си зимна контрола, футболистите от третия отбор на Лудогорец ще се сблъскат с Локомотив (Русе) в домакинска среща.