Академия 9 Декември 2023

Лудогорец III спечели с 1:0 срещу Устрем

Лудогорец III спечели с 1:0 срещу Устрем (Дончево) в мач от XIII кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо...

Лудогорец III спечели с 1:0 срещу Устрем (Дончево) в мач от XIII кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли".

В 6-та минута удар с глава на Петър Кирев бе спасен от стража на гостите. В 22-та минута отново Кирев обстрелва вратата, но топката не попадна в целта. В 30-та минута Димитър Иванов също имаше възможност да се разпише, но и той пропусна. Първото полувреме завърши без голове.

Десет минути след подновяването на играта Петър Кирев вкара за 1:0. Последния пас даде Александър Маринов. В 78-та минута шут на Райан Иванов бе отразен от вратаря.

Този мач се игра само пред вратата на съперника. Доволен съм от момчетата, които се раздадоха напълно. Единствената ми забележка е, че отново направихме много пропуски. Липсва ни концентрация пред гола, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.

Лудогорец III - Устрем (Дончево) 1:0