Академия 25 Ноември 2023

Лудогорец U15 приземи с 4:0 Звезденбург

Лудогорец U15 приземи с 4:0 Звезденбург в мач от XIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Двата отбора премериха сили на един...

Лудогорец U15 приземи с 4:0 Звезденбург в мач от XIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Двата отбора премериха сили на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Талантите на Шампионите откриха още в 3-та минута. Гола отбеляза Николай Попов, а асистенцията бе на Ястиян Георгиев. Две минути по-късно Николай Попов се разписа повторно за 2:0, а последния пас отново даде Ястиян Георгиев. При този резултат завърши първото полувреме.

Резултатът стана 3:0 в 55-та минута, а попадението отбеляза Преслав Стойков. В 62-та минута Тимур Мустафа излезе очи в очи със стража на съперника, но стреля неточно. В 68-та минута Джем Андонов оформи крайното 4:0 директно от пряк свободен удар.

Поздравявам момчетата за победата. Не съм доволен, че след ранните две попадения в действията ни на терена се забеляза леко отпускане. Трябва да играем с максимална концентрация и мобилизация от първата до последната минута на двубоите, коментира старши треньорът Милен Маринов след края на срещата.

U15: Лудогорец - Звезденбург (Бургас) 4:0