Академия 15 Ноември 2023

Лудогорец U14 прегази с класика ЦСКА-София

Лудогорец U14 прегази с класическото 3:0 ЦСКА-София в първи мач от четвъртфиналтата фаза на турнира за Купата на БФС. Срещата се игра на един от...

Лудогорец U14 прегази с класическото 3:0 ЦСКА-София в първи мач от четвъртфиналната фаза на турнира за Купата на БФС. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Александър Александров се отличи с два гола и асистенция.

Резултатът откри Георги Денчев в 30-та минута. Той получи отлично извеждащо подаване от Александър Александров и останал очи в очи с вратаря, го преодоля хладнокръвно. Първото полувреме завърши при този резултат.

След почивката Александър Александров удвои в 68-та минута след самостоятелен пробив. Отново той вкара за крайното 3:0 в 78-та минута, като завърши добра флангова акция на "орлите".

Отборът днес се представи добре. Всички изпълниха поставените им задачи и спечелихме убедително, с преднина от три чисти гола преди реванша. Това обаче не ни прави сигурни полуфиналисти. Предстои още един мач и в него трябва да сме пределно мотивирани и концентрирани, за да преодолеем съперника, коментира старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.