Академия 4 Февруари 2023

Лудогорец U17 сгази Верея със 7:1 в контрола

Лудогорец U17 сгази третодивизионния Верея със 7:1 в контрола, играна в Стара Загора. В състава на съперника преобладаваха играчи в юношеска възраст....

"Орлите" откриха в 26-та минута чрез Наско Янев. Константин Димитров удвои в 30-та минута, а в 41-та Филип Гигов направи разликата класическа. Така завърши първото полувреме.

През второто разградчани се развихриха в последните минути от игровото време. Александър Ангелов вкара две попадения в 81-та и 83-та минута и резултатът набъбна на 5:0. Домакините върнаха един гол, но в 87-та и 90-та минута попадения на Кристиян Николов оформиха крайното 7:1.

Резултатът от срещата е достатъчно красноречив. Доволен съм от старанието и дисциплината на момчетата, които се стараят много да показват в мачовете това, върху което работим в тренировките, коментира старши треньорът Емилиян Петров след края на проверката.