Академия 28 Януари 2023

Лудогорец U14 отстъпи с 1:2 на Динамо (Букурещ) в контрола

Лудогорец U14 отстъпи с 1:2 на Динамо (Букурещ) в контрола, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". През първото полувреме гостите...

Лудогорец U14 отстъпи с 1:2 на Динамо (Букурещ) в контрола, играна на един от терените в комплекса "Гнездо  на орли".

През първото полувреме гостите от Румъния бяха точни във 2-та и 35-та минута. Почивката дойде при резултат 0:2.

След подновяването на играта разградчани върнаха един гол в 52-та минута. Точен бе Радослав Коев, а последния пас даде Тодор Тодоров.

Резултатът от срещата не отразява реално събитията на терена. "Орлите" имаха изразено териториално и игрово предимство. Създадоха много голови ситуации, но направиха куп пропуски. Сами срещу вратаря не успяха да отбележат Джем Андонов, Ястиян Георгиев, Виктор Иванов и Тодор Тодоров.

Получи се добра и полезна проверка. Направихме сериозни промени в защитата за този мач и нормално на моменти липсваше синхрон в действията. В атака показахме добри неща и ни липсваше най-вече точният завършващ удар, коментира старши треньорът Милен Маринов след края на двубоя.