Академия 1 Юни 2022

Лудогорец U14 II загуби с 0:1 в мач без значение

Лудогорец U14 II загуби с 0:1 гостуването си на Две могили за срещата от последния кръг на първенството. Мачът бе без значение за момчетата на Деан...

Лудогорец U14 II загуби с 0:1 гостуването си на Две могили за срещата от последния кръг на първенството. Мачът бе без значение за момчетата на Деан Ангелов, които вече си бяха гарантирали първото място в крайното класиране на зона Русе.

През първото полувреме разградчани имаха пълно превъзходство на терена и пропуснаха куп чисти ситуации за попадение. Три пъти и гредите помогнаха на домакините да запазят вратата си суха.

През втората част Ангелов даде шанс на момчета с по-малко игрови минути през сезона, а домакините успяха да стигнат до единственото попадение в срещата.

Можехме да спечелим и тази среща, ако бяхме по-точни в завършващата фаза. Като цяло можем да бъде доволни от представянето си през сезона, защото не оставихме съмнения, че сме най-силният отбор в групата, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Деан Ангелов.