Академия 29 Май 2022

Лудогорец U14 спечели с 4:0 в Шумен

Лудогорец U14 спечели с 4:0 гостуването на връстниците си от Шумен за мача от XX кръг на първенството в зона Варна. Момчетата на Росен Маринов...

Лудогорец U14  спечели с 4:0 гостуването на връстниците си от Шумен за мача от XX кръг на първенството в зона Варна.

Момчетата на Росен Маринов поведоха в 20-та минута. Димитър Мрънков проби и намери Максим Минков, който от чиста ситуация не сбърка. Почивката дойде при този резултат.

В 38-та минута Алекс Сергеев се разписа за 2:0. Последния пас даде Илиян Гатински. В 46-та минута Гатински направи разликата класическа след хубав самостоятелен пробив. Крайното 4:0 фиксира Димитър Ганев в 61-та минута.

Като цяло съм доволен от представянето на отбора. Не ми хареса само играта през първите 15 минути, през които подходихме малко лежерно. След това всичко се получаваше, както трява - пълен контрол и много ситуации за още голове, коментира след края на срещата старши треньорът Росен Маринов.