Академия 10 Ноември 2021

Лудогорец U14 гледа към полуфинал след 2:0 над Ботев в Пловдив

Лудогорец U14 направи важна крачка към полуфиналите на турнира за Купата на БФС, след като в първия мач победи с 2:0 връстниците си от Ботев в...

Лудогорец U14 направи важна крачка към полуфиналите на турнира за Купата на БФС, след като в първия мач победи с 2:0 връстниците си от Ботев в Пловдив.

Момчетата на Росен Маринов отбелязаха по един гол в двете полувремена. Самуил Барабанов бе точен в 10-та минута от пряк свободен удар. В 47-та Николай Николов удвои след триходова комбинация, започната от Димитър Ганев и преминала през Боян Иванов, който даде последния пас. До края на срещата добри възможности за попадение се откриха пред Максим Минчев и Илиян Гатински. Те излязоха очи в очи с вратаря на съперника, но не успяха да поразят целта.

Реваншът в Разград е на 17 ноември (сряда), от 13 часа.

Постигнахме добър резултат срещу сериозен опонент. Тактически стояхме много добре, контролирахме мача и не позволихме серозни ситуации пред нашата врата. Все още обаче сме свършили работата си само наполовина. Няма да подценим реванша и ще търсим нова победа на наш терен, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Росен Маринов.