Академия 25 Септември 2021

Лудогорец U14 с класика над Дунав (Русе)

Лудогорец U14 постигна успех с класическото 3:0 над връстниците си от Дунав (Русе). Момчетата на Росен Маринов гостуваха за мача от III кръг на...

Лудогорец U14 постигна успех с класическото 3:0 над връстниците си от Дунав (Русе). Момчетата на Росен Маринов гостуваха за мача от III кръг на първенството в зона Варна.

Максим Маринов откри в 15-та минута на двубоя, след като получи извеждащ пас зад гърба на отбраната от Илиян Гатински. Първото полувреме завърши при този резултат.

В 45-та минута Алекс Сергеев засече с крак центриране от корнер и направи 2:0. Три минути по-късно Стоян Христов оформи крайното 3:0 след индивидуална акция.

Имахме пълно превъзходство и създадохме много голови ситуации. Три пъти и гредите помогнаха на съперника. Не съм доволен от недостатъчната ни ефективност пред гола. Правим много пропуски, което срещу силен съперник може да ни изиграе лоша шега. Допуснахме и някои малки пропуски в отбрана, които трябва да изчистваме, коментира след края на двубоя старши треньорът Росен Маринов.