Академия 25 Септември 2021

Лудогорец U16 II с отлична победа над Бенковски в Бяла

Лудогорец U16 II постигна отлична победа с 6:0 в Бяла над връстниците си от местния Бенковски в мач от II кръг на първенството в зона Русе. Отличи се...

Лудогорец U16 II постигна отлична победа с 6:0 в Бяла над връстниците си от местния Бенковски в  мач от II кръг на първенството в зона Русе. Отличи се Ивайло Стайков, който реализира хеттрик.

Резултатът в 10-та минута на срещата откри Мартин Иванов. В 25-та минута Атанас Атанасов удвои. Четири минути по-късно Ивайло Стайков оформи класиката. В последната 40-та минута на първото полувреме отново Стайков отбеляза за 4:0.

След почивката Ивайло Стайков оформи своя хеттрик в 56-та. В 79-та минута Юксел Метинов бе точен за крайното 4:0.

Имахме пълно превъзходство през целия мач. Играхме организирано, търпеливо изграждахме своите атаки и можеше да отбележим повече голове. Този резултат обаче също е достатъчно категоричен, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Пламен Петров.