Академия 21 Април 2021

Лудогорец U19 разби с 5:1 Национал

Лудогорец U19 разби с 5:1 връстниците си от столичния Национал. Мачът от XXV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на...

Лудогорец U19 разби с 5:1 връстниците си от столичния Национал. Мачът от XXV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли”.

Момчетата на Захари Сираков откриха в 24-та минута, след като Хидает Хюсеин бе точен от дузпа. В 26-та минута Георги Маджаров центрира от корнер и Анастас Пемперски удвои. В последната минута от редовното време на първата част Калоян Симеонов направи разликата класическа. Последният пас бе на Димитър Господинов.

Гостите намалиха на 3:1 в 53-та минута. Още в следващата 54-та обаче Калоян Симеонов се разписа за 4:1, след асистенция на Георги Николов. Последното пето попадение за разградчани вкара Росен Иванов в 70-та минута. Подаването бе на Хидает Хюсеин.

Доволен съм, защото момчетата играха с желание и настроение. Контролирахме топката и играта, създадохме добри ситуации за гол. Възможностите на отбора обаче са по-големи и очаквам да ги покажем в следващите срещи, коментира старши треньорът Захари Сираков.

U19: Лудогорец - Национал 5:1