Академия 29 Септември 2019

Лудогорец U17 разби с 3 :0 Левски-Раковски

Лудогорец U17 победи с категоричното 3: 0 Левски-Раковски в столицата в мача от VII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. През...

През първата част липсваха ситуации за попадение и закономирно двата отбора се оттеглиха за почивка при нулево равенство.

През втората част момчетата на Йордан Юруков излязоха преобразени на терена и това даде резултат. В 50-та минута Росен Иванов откри след хубава самостоятелна акция. Дванайсет минути по-късно, след центриране от фал, централният защитник Тодор Петров скочи най-високо и с глава прати топката в мрежата за 2:0. В 90-та минута Мартин Кирчев завърши с точен удар хубава флангова атака на разградчани за крайното 3:0.

Определено не се представихме на ниво през първото полувреме. През второто видях хубава реакция на тима, момчетата заиграха на ниво и закономерно отбелязаха 3 гола. Чудесни възможности се откриха още пред Мартин Кирчев, Росен Иванов и Николай Георгиев, но те нямаха шанс да реализират, коментира след последния съдийски сигнал Йордан Юруков.

Срещу Левски-Раковски Лудогорец U17 игра в състав: Георги Милев, Анастас Пемперски, Тодор Петров, Корай Гьочгелди, Алекс Маринов, Юлиян Манолски, Озан Ремзи, Божидар Владимиров, Росен Иванов, Димитър Господинов, Енис Ерол (Георги Недков, Мартин Кирчев, Николай Георгиев, Мартин Тодоров).