Академия 3 Ноември 2018

Лудогорец U15 отстъпи с 0:1 на Черно море във Варна

Лудогорец U15 игра добре във Варна, но загуби от Черно море с 0:1 мача си от IX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Още в...

Още в първите минути на двубоя момчетата на Христо Господинов пропуснаха чиста ситуация за гол, като не успяха да реализират от вратарското поле. Домакините отбелязаха в 10-ата минута, след корнер и меле в пеналта.

През второто полувреме "орлите" притиснаха съперника и имаха превъзходство през по-голямата част от времето. Те създадоха 4 чисти положения за попадение, но не им достигнаха малко хладнокръвие и шанс, за да изравнят и даже да стигнат до пълен обрат.

Като игра няма как да съм недоволен, защото все повече се доближаваме към визията, която искаме да изградим. Харесаха ми контролът върху топката и добрата организация в действията ни. Загубихме просто, защото шансът не бе на наша страна, коментира след последния съдийски сигнал Господинов.

Срещу Черно море (Варна) Лудогорец U15 игра в състав: Християн Стоянов, Димитър Димитров, Несин Салим, Ивайло Гущеров, Александър Занков, Любослав Маринов, Росен Земеделски, Мартин Мартинов, Иван Аспарухов, Янислав Дюлгеров, Петко Петков (Петър Кирев, Йоан Йорданов, Симеон Николов).