Репортаж 24 Август 2020

Лудогорец II загуби с 1:2 от Кариана в Ерден

Лудогорец II допусна загуба с 1:2 при гостуването на Кариана в Ерден за мача от IV кръг на първенството във Втора лига. Двубоят започна по най-добрия...

Двубоят започна по най-добрия начин за момчетата на Тодор Живондов. В 3-та минута те направиха отлична постепенна атака. Георги Чукалов даде последния пас, а Димитър Митков реализира от упор за 1:0. В 15-та минута Илкер Будинов загуби топката в своето наказателно поле и домакините изравниха чрез Евгени Игнатов. В 27-та минута отбраната на разградчани не се подреди добре при един ъглов удар и Кариана поведе с 1:2, като точен бе Николай Дичев. До края на срещата "орлите" владееха повече топката и атакуваха по-често, но не успяха да променят резултата.

Опитахме се да играем футбол. В големи периоди от срещата владеенето на топката бе 80 на 20 процента в наша полза. За жалост, след наши грешки, допуснахме да бъдем победени, коментира след последния съдийски сигнал Тодор Живондов.

КАРИАНА ЕРДЕН - ЛУДОГОРЕЦ II  2:1

0:1 Димитър Митков (3)

1:1 Евгени Игнатов (15)

2:1 Николай Дичев (27)

Кариана: Павел Станев, Ангел Цолов, Мартин Николов, Николай Дичев, Стоян Предев, Деян Иванов, Емануил Личев, Евгени Игнатов, Георги Търтов, Борислав Дамянов, Владислав Цеков

Лудогорец II: Владимир Русанов, Илкер Будинов, Георги Чукалов, Ерол Дост, Тихомир Димитров, Петър Генчев, Петър Караангелов, Цветослав Петров, Владислав Найденов, Димитър Митков, Бранимир Костадинов