Репортаж 16 Август 2020

Лудогорец III стартира мощно в Североизточната В група

Лудогорец III започна с убедителна победа в Североизточната Трета лига. Младите таланти на "орлите" разбиха Кубрат с 4:1. Още през първото полувреме...

Още през първото полувреме момчетата на Димчо Ненов водеха с касическото 3:0. Първия гол реализира Димитър Господинов в 17-та минута, след тежък шут от дистанция. Стилиян Спасов направи 2:0 в 32-та минута, след  като получи хубав изваждащ пас от Георги Недков. Мартин Русков се разписа за 3:0 в 43-та минута, отново след удар от дистанция.

През второто полувреме превъзходството на младоците в зелено доведе до 3 греди. Гостите все пак успяха да реаизират почетно в 65-та минута. Девет минути по-късно Мартин Керчев оформи крайния резултат с добавка, след опасен шут на Хидает Хюсеин.

Момчетата се справиха на ниво. Хубаво е, че се включихме с трети отбор във В група, защото това дава шанс на повече играчи да натрупат опит в мъжкия футбол, пък макар и на аматьорско ниво, коментира след последния съдйски сигнал старши треньрът Димчо Ненов.

Лудогорец III - Кубрат 4:1