Репортаж 26 Юни 2019

Лудогорец II с равенство в първата си контрола

Лудогорец II направи 1:1 с новия член на Втора професионална лига Спартак (Варна) в първата контрола от предсезонната си подготовка. Мачът се игра на...

Лудогорец II направи 1:1 с новия член на Втора професионална лига Спартак (Варна) в първата контрола от предсезонната си подготовка. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли" и бе неофициален дебют на новия старши треньор на тима Тодор Живондов.

Гостите откриха резултата в 14-та минута и запазиха преднината си до края на първата част.

Момчетата на Тодор Живондов изравниха в 72-та минута. Голът стана след постепенна атака и хубава триходова комбинация, която с точен удар завърши Хюсеин Хюсеинов.

В срещата неприятна контузия получи Цветослав Петров, който бе изнесен на носилка. В треньорския щаб се надяват травмата да не е сериозна.

Срещу Спартак (Варна) Лудогорец II игра в състав: Дамян Дамянов, Илкер Будинов, Георги Вълчев, Пресав Петров, Димитър Илиев, Методий Стефанов, Стефан Методиев, Цветослав Петров, Димитър Митков, Хюсеин Хюсеинов, Бранимир Костадинов  (Владимир Русанов, Владислав Найденов, Велислав Минков, Станислав Вълчев, Георги Бабалиев, Петър Караангелов).