Репортаж 7 Февруари 2018

Лудогорец II победи с убедителното 4:1 елитния Черно море във Варна

Лудогорец II изигра силен мач във Варна и победи в контрола елитния Черно море с убедителното 4:1. Момчетата на Ради Здравков влязоха силно в двубоя...

Лудогорец II изигра силен мач във Варна и победи в контрола елитния Черно море с убедителното 4:1.

Момчетата на Ради Здравков влязоха силно в двубоя и още в 5-ата минута Цветослав Петров прати топката в мрежата за 1:0. "Орлите" удвоиха в 19-ата минута чрез Томас Цвятков. Отново Цвятков доведе в 22-ата минута от дузпа преднината на разградчани до класическото 3:0. "Моряците" успяха да върнат едно попадение в 35-ата минута, като двата тима се оттеглиха за почивка при този резултат.

През втората част домакините направиха много смени, като на терена излязоха предимно играчи, за които се очаква да са титуляри напролет. Въпреки това Черно море не успя да стигне до друг гол. Още един обаче успяха да отбележат възпитаниците на Ради Здравков. В 64-ата минута точен бе Мартин Милков.

Отличен резултат за нас. Момчетата демонстрираха изключително старание и дисциплина, от което няма как да не сме доволни. Играта ни бе добре организирана, а контраатаките - перфектни. Дано успеем да сме постоянни и на такова ниво и в официалните мачовете от пролетния полусезон, коментира след края на двубоя помощник-треньорът Тодор Живондов.

Срещу Черно море Лудогорец II игра в състав: Васил Симеонов, Преслав Петров, Венцислав Керчев, Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Ерол Дост, Олег Димитров, Кристиян Китов, Цветослав Петров, Мартин Милков, Томас Цвятков (Дамян Дамянов, Атанас Карачоров, Иван Великов, Андриан Димитров, Мехмед Мехмед, Юнуз Юнуз, Тихомир Димитров).