Репортаж 24 Януари 2018

Лудогорец II отстъпи с 2:1 на Ботев (Враца) в първия си мач от "Балчик Къп"

Лудогорец II загуби с 2:1 от Ботев (Враца) първата си среща от турнира "Балчик къп". Старши треньорът Ради Здравков даде шанс на всичките...

Лудогорец II загуби с 2:1 от Ботев (Враца) първата си среща от турнира "Балчик къп". Старши треньорът Ради Здравков даде шанс на всичките си футболисти и заложи на два различни състава през двете полувремена.

Ботев успя да открие резултата в 42-ата минута. Второто попадение за тима от Враца падна в 71 минута. "Орлите" върнаха един гол в 80-ата минута чрез Иван Йорданов и въпреки че не спряха да атакуват до последния съдийски сигнал, не успяха да стигнат до изравняване.

"Това бе една добра проверка за нас, в която момчетата се представиха на ниво, въпреки тежкия терен. Доволни сме от играта, създадохме поне 4 чисти голови ситуации, които, за жалост, не успяхме да завършим по най-добрия начин. Явно все още ни липсва зрялост в определени моменти, но контролите са за това да трупаме опит, да изчистваме грешките и да израстваме", коментира помощник-треньорът на Лудогорец II Тодор Живондов след края на срещата.

Срещу Ботев (Враца) Лудогорец  II игра в състав: Дамян Дамянов, Атанас Карачоров, Тихомир Димитров, Сердар Юсуфов, Иван Великов, Олег Димитров, Стефан Методиев, Ерол Дост, Андриан Димитров, Денислав Александров, Мартин Милков (Васил Симеонов, Венцислав Керчев, Преслав Петров, Георги Вълчев, Лъчезар Ковачев, Кристиян Китов, Иван Йорданов, Томас Цвятков, Мехмед Мехмед, Юнуз Юнуз, Стефан Методиев).