Клуб 15 Ноември 2019

Лудогорец II изпусна Кариана, Владислав Стоянов с ключови спасявания

Лудогорец II не успя да победи Кариана в отложен мач от XIII кръг на Втора лига. Двубоят в Разград завърши 1:1, като и двата гола паднаха през...

Лудогорец II не успя да победи Кариана в отложен мач от XIII кръг на Втора лига. Двубоят в Разград завърши 1:1, като и двата гола паднаха през първото полувреме. Гостите излязоха напред с попадение на Реджеп Халил в 12-ата минута. Димитър Митков изравни в 33-ата.

Това бе втора поредна среща, в която Владислав Стоянов записа 90 минути за Лудогорец II. Върналият се след 2,8 г. отсъствие от терените заради контузия и няколко операции страж игра силно и през второто полувреме направи четири ключови спасявания.

По 90 минути играха още капитанът на първия отбор Светослав Дяков и героят от двубоя с Витоша в Бистрица Димо Бакалов.

"Не беше най-добрият мач за нас. Можем много повече", коментира треньорът Тодор Живондов. "Досега не бяхме правили толкова много индивидуални грешки. Ще се борим за всяка точка до края на първенството. Всяка спечелена такава ще е безценна за нас", допълни специалистът.

Лудогорец II - Кариана (Ерден) 1:1