ФК Рилци

ДИАН МИНЧЕВ 61´

1 : 1

Лудогорец III

75´ КОСТАНТИН ДИМИТРОВ
Стадион "Рилци", Добрич

Рилци

СЕЗОН 2024/25, Североизточна Трета лига, 6-ти кръг

Лудогорец III с равенство срещу Рилци (Добрич)

22 Септември 2024

Третият отбор на Лудогорец записа равенство 1:1 при гостуването си на Рилци в Добрич. Мачът се изигра като част от програмата на VI кръг в Североизточната Трета лига в деня, в който честваме Независимостта на България.

През първата част на мача двата отбора не успяха да си вкарат гол и посрещнаха почивката при нулев резултат.

Домакините откриха гола в 65-тата минута, а младите “орли” реагираха своевременно и само 10 минути по-късно изравниха за 1:1. Във вратата на добричлии се разписа Константин Димитров, който оформи крайният резултат.

След равенството в Добрич, неговият отбор има натрупан актив от 9 точки. В следващия VII кръг на Североизточната Трета лига разградчани ще посрещнат у дома Франция (Бенковски).