Мач център

СЕЗОН 2021/22, Североизточна Трета лига, 15-ти кръг

Лудогорец III победи с класика Рилци (Добрич)

5 Март 2022

Лудогорец III спечели с класическото 3:0 мача си с Рилци (Добрич). Срещата от XV кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на стадион "Гнездо на орли".

Момчетата на Захари Сираков откриха в 13-та минута чрез Петко Петков. Последният пас даде Тончо Георгиев. В 43-та минута Борислав Рупанов удвои след асистенция на Радослав Захариев. При този резултат завърши първата част.

След подновяването на играта нямаше други попадения до 85-та минута. Тогава Зафер Инан намери добре Димитър Иванов, който вкара за крайното 3:0.

Доволен съм от представянето на всички, които излязоха на терена. По-голямата част от мача се игра пред вратата на гостите. Вкарахме три хубави гола, ударихме и две греди, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.