Мач център

СЕЗОН 2021/22, Контроли, Лудогорец III

Лудогорец III с равенство в последната си контрола

19 Февруари 2022

Лудогорец III направи 1:1 с Черноломец (Попово) в последната си контрола преди старта на пролетния полусезон. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Мачът не предложи много чисти голови ситуации и първото полувреме закономерно завърши при нулево реми.

Черноломец успя да открие резултата в 71-та минута. Пет минути по-късно "орлите изравниха". Денис Кехайов проби мощно отдясно и изведе Петко Петков, който от упор прати топката в мрежата за крайното 1:1.

Момчетата се стараха, но ниграта не бе на нивото, на което трябва да е. Надявам се в официалните мачове от пролетния полусезон да покажем истинското си лице, коментира старши треньорът Захари Сираков след края на срещата.