Левски (Лом)

НИКОЛАЙ ХРИСТОВ 11´

1 : 2

Лудогорец II

28´ ВЛАДИСЛАВ НАЙДЕНОВ
66´ ТИХОМИР ДИМИТРОВ
Стадион "Дунавски юнак", Лом

СЕЗОН 2021/22, Втора лига, 15-ти кръг

Лудогорец II с четвърта поредна победа след обрат в Лом

1 Ноември 2021

Лудогорец II записа четвърта поредна победа, след като обърна с 2:1 в Лом местния Левски в мач от XV кръг на първенството във Втора лига.

Домакините откриха резултата в 11-та минута. След изпълнение на ъглов удар точен бе Николай Христов. В 28-та минута "орлите" изравниха. Владислав Найденов се оказа най-съобразителен след центриране от корнер и прати топката в мрежата. Почивката дойде при този резултат.

Пълният обрат за талантите на Шампионите стана факт в 66-та минута. Тогава централният защитник Тихомир Димитров се възползва от грешка на стража Дамян Дамянов и отеляза за крайното 2:1.

Бяхме по-добрият отбор на терена.Търсехме победата от първата минута и се опитахме да играем хубав футбол, въпреки тежкия терен. Това, че спечелихме след пълен обрат прави успеха още по-сладък, коментира старши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.

ЛЕВСКИ (ЛОМ) - ЛУДОГОРЕЦ II 1:2

1:0 Николай Христов (11)

1:1 Владислав Найденов (28)

1:2 Тихомир Димитров (66)

Левски (Лом):  Дамян Дамянов, Никола Гавов, Ваньо Иванов, Гален Ненов, Лука Стоянович, Деян Иванов, Лъчезар Георгиев, Николай Христов (капитан), Петър Генчев, Раиф Мурадов, Андон Гущеров

Лудогорец II: Владимир Русанов, Методий Стефанов, Александър Ганчев, Бранимир Костадинов,  Владислав Найденов, Димитър Митков (капитан), Илкер Будинов, Петко Цанков, Петър Караангелов, Тихомир Димитров, Цветослав Петров