КАЛОЯН ЙОСИФОВ 88´

3 : 1

ЗАВЪРШИЛ

Лудогорец II

41´ ВЕЛИСЛАВ МИНКОВ (дузпа)
Стадион "Миньор", Перник

Мач център

СЕЗОН 2021/22, Втора лига, 1-ви кръг

Лудогорец II загуби от Миньор в Перник с 1:3

26 Юли 2021

Лудогорец II загуби от Миньор в Перник с 1:3 мача си от I кръг в първенството на Втора професионална лига.

Домакините откриха резултата в 26-та минута с гол на Божидар Васев. Разградчани изравниха в 39-та минута, след като Велислав Минков изпълни точно отсъдената за игра с ръка дузпа. Първото полувреме завърши при този резултат.

През второто Миньор поведе с 2:1 в 60-та минута. Попадението реализира Методи Костов от дузпа. В 87-та минута Калоян Йосифов бе точен за крайното 1:3.

Не успяхме да развием по най-добрия начин няколко хубави атаки към вратата на съперника. За пореден път допуснахме груби грешки, които са основната причина за загубата, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

МИНЬОР ПЕРНИК - ЛУДОГОРЕЦ II  3:1

1:0 Божидар Васев (26)

1:1 Велислав Минков (39 - дузпа)

2:1 Методи Костов (60 - дузпа)

3:1 Калоян Йосифов (87)

Миньор (Перник): Даниел  Леонтиев, Димитър Савов, Павлин Чиликов, Георги  Купенов, Четин Садула, Веселин Васев, Божидар Васев, Емил Ценов, Андреас  Васев, Иван Вълчанов, Методи Костов

Лудогорец II: Владимир Русанов, Илкер Будинов, Хюсеин Кельовлуев, Тихомир Димитров, Велислав Минков, Методий Стефанов, Александър Ганчев, Кристиян Райчев, Владислав Найденов, Цветослав Петров,  Бранимир Костадинов