ЦСКА 1948

СЕЗОН 2020/21, efbet Лига, 25-ти кръг

Преди Лудогорец – ЦСКА 1948

22 Април 2021

Лудогорец посреща ЦСКА 1948 в мач от ХХV кръг на еfbet Лига. Двубоят ще се изиграе на 22 април (четвъртък) от 19:00 часа на „Хювефарма Арена“ в Разград и ще бъде ръководен от Станислав Тодоров с асистенти Мартин Димитров и Красимир Атанасов. Четвърти съдия е Красен Георгиев, а съдийски наблюдател Николай Петров.

„Орлите“ са на върха във временното класиране с актив от 58 точки, като в последните си 5 мача от първенството разградчани записаха 4 победи и 1 равенство. Отборът на ЦСКА 1948 заема временно 6-ото място в класирането с 35 точки и в последните 5 кръга има 2 победи, 2 загуби и равенство.

До този момент Лудогорец се е изправял само веднъж срещу ЦСКА 1948 в еfbet Лига. В единствената среща помежду им, която бе в XII кръг от първенството, разградчани победиха убедително като гост с 3:0.