Локо (Пд)

СЕЗОН 2018/19, Първа лига, 3-ти кръг

Лудогорец падна 0:1 от Локомотив (Пд)

4 Август 2018

Лудогорец удари 3 греди, изпусна дузпа и загуби с 0:1 от Локо (Пд) в мач от III кръг на Първа лига. Това е втори пореден неуспех за "орлите". В четвъртък момчетата на Пауло Аутори паднаха със същия резултат от МОЛ Види в реванша от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

Шампионите отправиха над 20 удара към вратата на гостите, но малшансът съсипа отбора. В 47-ата минута Кешерю не успя да преодолее Луков с шут от бялата точка. Локомотив отбеляза победното попадение в 87-ата минута чрез Михалввич.

За пръв път като титуляр започна новото попълнение Антон Недялков. Той зае мястото на Натанаел.

ЛУДОГОРЕЦ - ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) 0:1

0:1 Филип Михалевич (86')

Лудогорец: Ренан дос Сантос, Сисиньо (82 - Якуб Шверчок), Лукас Саша, Светослав Дяков (46- Марселиньо), Густаво Кампаняро, Вандерсон, Върджил Мисиджан (46- Жоао Пауло), Козмин Моци, Рафаел Форстър, Антон Недялков, Клаудио Кешерю

Локомотив (Пловдив): Мартин Луков, Абделхаким Буна, Вилим Посинкович (70- Димитър Илиев), Бирсент Карагарен, Анте Аралица (60- Филип Михалевич), Йосип Томашевич, Стивън Езе, Димитър Везалов, Милош Петрович, Первизджон Умербаев (84- Елитон), Игор Банович

Жълти картони: Козмин Моци, Жоао Пауло (Лудогорец), Йосип Томашевич, Вилим Посинкович, Анте Аралица, Игор Банович, Филип Михалевич (Локомотив Пловдив)