Мач център

СЕЗОН 2017/18, Първа лига, 5-ти кръг

Лудогорец удари с 3:1 Верея

12 Август 2017

Лудогорец постигна рутинна победа с 3:1 над Верея в мач от V кръг на Първа лига. Водени от помощника на напусналия Георги Дерменджиев Петко Петков, шампионите спечелиха с 3:1 и събраха 10 точки.

Клаудиу Кешерю откри резултата в 25-ата минута, след като засече с глава центриране на Сисиньо отдясно. Отново Кешерю се разписа за 2:0 пет минути по-късно, преборвайки се с Домовчийски в малкия пеналт. В края на първото полувреме гостите от Стара Загора върнаха едно попадение чрез Георги Андонов.

В 58-ата минута резултатът стана 3:1 за Лудогорец след красив гол на Абел Анисе.

До края домакините имаха пълно превъзходство и пропускаха да отбележат още голове.

Пет минути преди последния съдийски сигнал в игра се появи новото попълнение на шампионите Яцек Гуралски. Това бе официален дебют за поляка, който се понрави на публиката с няколко добри отигравания.

ЛУДОГОРЕЦ - ВЕРЕЯ 3:1

1:0 Клаудиу Кешер