Академия 21 Октомври 2024

Лудогорец U13 писа отличен 6:0 на Юнак в Шумен

Момчетата от Лудогорец U13 писаха отличен 6:0 на Юнак (Шумен). За срещата малките "орли" гостуваха на своя съперник. В мача те записаха четвъртата си...

Момчетата от Лудогорец U13 писаха отличен 6:0 на Юнак (Шумен). За срещата малките "орли" гостуваха на своя съперник. В мача те записаха четвъртата си поредна победа от началото на новия сезон.

Още през първото полувреме юношите на "орлите" вече водеха убедително в резултата, който преди почивката набъбна до класическото 3:0. Антоний Чакъров постави начало на головата поредица, а след него на два пъти се разписа Ивайло Начков.

Второто полувреме дъждът от голове не спря да вали. Точен за 4:0 бе Валери Стефанов, по още един гол във вратата на домакините нанизаха Антоний Чакъров и Ивайло Начков, който се отличи с хеттрик.

Момчетата се представиха добре, на моменти дори отлично. Изпълниха поставените им задачи, а именно да приложат упражняваното по време на тренировките. Доволен съм от тях, добре се развиват, обобщи наставникът на Лудогорец U13 Емил Георгиев.