Академия 19 Октомври 2024

Лудогорец U16 II би с 2:1 Локомотив (Русе)

Играчите на Лудогорец U16 II би с 2:1 Локомотив (Русе). Мачът се изигра в комплекс "Гнездо на орлиб". След трите спечелени точки подрастващите "орли"...

Играчите на Лудогорец U16 II би с 2:1 Локомотив (Русе). Мачът се изигра в комплекс "Гнездо на орлиб". След трите спечелени точки подрастващите "орли" се върнаха на победния път след двете равенства, записани в предишните кръгове от първенството.

През първата част двата отбора не можаха да се надиграят и завършиха полувремето с нулево равенство. Вторите 45 минути предложиха по-резултатна игра. Точен за откриващия гол бе Али Али. Макар малкото си на брой атаки към вратата на Лудогорец, гостите върнаха интригата и изравниха след изпълнение на пряк свободен удар. Изходът от сблъсъка бе решен 15 минути преди последния съдийски сигнал, когато Алекс Владев наниза кълбото в мрежата на русенлии за 2:1 и донесе победата за своя отбор. Той бе точен с шут от далечна дистанция.

Изцяло контролирахме събиитята на терена, поздравявам играчите за себераздаването им в днешния мач, се обърна старши треньорът на Лудогорец U16 II Георги Керкелов.

През идната седмица неговите момчета ще си отдъхнат от шампионатната седмица.