Репортаж 19 Октомври 2024

Дубълът на Лудогорец претърпя загуба с 0:2 като гост на Янтра в Габрово

Дублиращият отбор на Лудогорец претърпя поредна загуба във Втора професионална лига. Юношите на родния шампион отстъпиха като гости с 0:2 на Янтра в...

Дублиращият отбор на Лудогорец претърпя поредна загуба във Втора професионална лига. Юношите на родния шампион отстъпиха като гости с 0:2 на Янтра в Габрово в мач от XIII шампионатен кръг.

Двете попадения в срещата бяха отбелязани през първите 45 минути игра. Второто полувреме се оказа недостатъчно за разградчани, за да изравнят резултата. Мачът беляза петия пореден кръг, в който младите „орли“ се разминават с победата. Сега те се намират точка пред Янтра и заемат третото място във временната таблица.

Продължаваме да губим точки след наши индивидуални грешки. Ще се стараем да изчистим пропуските за следващия мач и да не допускаме лесни голове, заяви старши треньорът на Лудогорец II Захари Сираков.

Следващата сряда разградчани ще приемат в комплекс „Гнездо на орли“ опонентите от Миньор (Перник). Мачът е насрочен за 16 часа.