Предстоящо 14 Октомври 2024

Полетът на „орлите“ през седмицата е към Купата на БФС и 6 шампионата

Поредната натоварена шампионатна седмица ще изпита уменията на шест формации на Лудогорец. Програмата този път дава почивка на два от Елитните...

Поредната натоварена шампионатна седмица ще изпита уменията на шест формации на Лудогорец. Програмата този път дава почивка на два от Елитните представители на разградчани. От своите първенства ще си отдъхнат юношите до 15 и 16 години. За сметка на това третият отбор на „орлите“ и юношите до 14 години ще изиграят по два мача – в надпреваар за Купата на БФС и редовни срещи от шампионатните кръгове.

Програма на формациите на Лудогорец за 14-20 октомври:

16 октомври, сряда, 13:30 часа, комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец U18 – Черноморец (Бургас)

По средата на новата седмица Лудогорец U18 предстои да изиграе своя мач реванш за Купата на БФС. Миналата сряда юношите от Разград като гости взеха победа с минималното 1:0. Във втория си осминафинален сблъсък ще излязат на собствен терен.

17 октомври, четвъртък, 13:30 часа, Плевен – Лудогорец U14 – Спартак (Плевен)

Вторият мач за Купата на БФС тази седмица ще изправи един срещу друг децата на Лудогорец до 14 години и юношите на Спартак (Плевен). В първия мач между двата тима малките „орли“ записаха победа с удивителния резултат 14:1. Те ще гостуват на своя опонент за реванша.

18 октомври, петък, 16 часа, Габрово – Лудогорец II – Янтра (Габрово)

В мач от XIII кръг във Втора професионална лига един срещу друг ще се изправят дубъла на Лудогорец и Янтра (Габрово). След края на изминалия шампионатен кръг домакините от Габрово заемат деветата позиция във временната таблица. Юношите на „орлите“ се отправят към предстоящата среща след изиграния в неделя отложен мач от VIII кръг, който им донесе само точка.

19 октомври, събота, 10 часа, комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец U16 II – Локомотив (Русе)

В четвъртия си мач от старта на новия сезон дублиращият отбор на Лудогорец U16 отново е домакин. След ремито 2:2 в Две могили, сега младите „орли“ ще посрещнат в Разград съперниците от Локомотив (Русе).

19 октомври, събота, 11:30 часа, комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец U14 II – Локомотив (Русе)

По-малките „орли“ от втория състав на Лудогорец до 14 години също ще се изправят срещу отбора от крайдунавския град Локомотив. Те ще посрещнат като домакини своя опонент и то след победната серия в изминалите три срещи.

19 октомври, събота, 13 часа, Варна – Лудогорец U17 – Черно море (Варна)

След домакинството си на Славия в предходния шампионатен кръг, в което младите „орли“ записаха шестата си победа, то през тази седмица играчите на Росен Маринов ще гостуват в морската ни столица, за да се изправят срещу Черно море.

19 октомври, събота, 16 часа, Варна – Лудогорец III – Спартак II (Варна)

Момчетата на Мартин Цирков пропуснаха редовния IX шампионатен кръг в Трета Североизточна лига и ще изиграят своя мач в отложена среща през ноември. По този начин, след победата си с 6:1 срещу регионалния съперник Кубрат, сега се устремяват към X кръг от първенството, за който ще гостуват във Варна. Там ще ес изправят срещу дубъла на местния Спартак.

20 октомври, неделя, 10 часа -  комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец U14 – Дунав (Русе)

Единственият отбор на Лудогорец с два официални мача през тази седмица е този до 14 години. След борбата за Купата на БФС в четвъртък, още в неделя ще изиграят своя мач от VI шампионатен кръг. След домакинството на Черно море от Варна, сега момчетата на Трифон Панев отново ще играят у дома в сблъсък срещу русенския Дунав.

20 октомври, неделя, 13:30 часа – Стара Загора – Лудогорец-жени – Локомотив (Стара Загора)

Женският отбор на Лудогорец предстои да изиграе своя мач от VIII шампионатен мач отново като гости. След серията от победи, „орлиците“ на Елена Пеева ще се изправят срещу Локомотив от Стара Загора. След последния си успех с 3:2 над пловдивския Пълдин, жените на Луудогорец вече имат натрупан актив от 15 точки.