Академия 13 Октомври 2024

Лудогорец U14 пак безкомпромисни на терена: биха с 10:2 Черно море (Варна)

Играчите на Лудогорец U14 пак показаха безкомпромисни качества на терена. В мач от V шампионатен кръг те биха с 10:2 Черно море (Варна). Срещата се...

Играчите на Лудогорец U14 пак показаха безкомпромисни качества на терена. В мач от V шампионатен кръг те биха с 10:2 Черно море (Варна). Срещата се изигра в комплекс "Гнездо на орли". След поредните спечелени три точки юношите на "орлите" затвърдиха водачеството си в класирането без допусната загуба до момента,

Домакините упражниха тотална доминация на терена, с което заслужиха убедителната победа. Само след 45 минути игра те вече водеха с категоричното 6:1. С цели 4 гола за впечатляващия краен резултат спомогна Йоан Йорданов. Други три попадения отбеляза Александър Димитров. По един път във вратата на варненци се разписаха Раян Димитров, Габриел Василев и Радослав Пантаджиев.

Треньорският щаб сме доволни от постигнатата победа и старанието на играчите в днешния мач. Като цяло оценката от развоя на срещата е положителна, но отново се забялазаха дребни пропуски, върху чието отстраняване ще работим, анализира старши треньорът на Лудогорец U14 Трифон Панев.

Седвщата седмица отново ще бъде отговорна и натоварена за неговите футболисти. Първо ги чака реванша за Куупата на БФС, за който в четвъртък ще гостуват на Спартакт в Плевен. Три дни по-късно, в неделя, малките "орли" ще посрещнат у дома Дунав (Русе) в мач от VI шампионатен кръг.

U14: Лудогорец - Черно море 10:2