Академия 5 Октомври 2024

Лудогорец U14 II отвя със 7:3 Бенковски (Исперих)

Дублиращият отбор на Лудогорец U14 се наложи над Бенковски (Исперих) с категоричното 7:3. Мачът се изигра в комплекс “Гнездо на орли” като част от...

Дублиращият отбор на Лудогорец U14 се наложи над Бенковски (Исперих) с категоричното 7:3. Мачът се изигра в комплекс “Гнездо на орли” като част от програмата на втория кръг на първенството.

Още през първото полувреме малките “орли” демонстрираха своето превъзходство на терена и след първите 45 минути закономерно водеха в резултата с безапелационното 5:0. Точни за домакините в срещата бяха Александър Петров, Емре Хасанов, Михаил Спасов и Мерт Озан. Петър Емилов се отчете с хеттрик.

“Изцяло контролирахме ситуацията на терена и заслужено се поздравихме с изразителната победа”, коментира гордият старши треньор на Лудогорец U14 II Георги Керкелов.

След първите два мача от първенството юношите на шампиона остават непобедени. В следващия кръг те предстои да гостуват на едноименния съперник в Две могили.