Академия 28 Август 2024

Лудогорец U13 направи равен със Светкавица (Търговище)

Децата от Лудогорец до 13 години записаха равенство 2:2 срещу Светкавица от Търговище. Поредната контрола на малките "орли" се проведе в комплекс...

Децата от Лудогорец до 13 години записаха равенство 2:2 срещу Светкавица от Търговище. Поредната контрола на малките "орли" се проведе в комплекс "Гнездо на орли".

Юношите на Шампиона играха срещу една година по-големите си опоненти и въпреки разликата се представиха на достойно ниво. Първото полувреме изоставаха в резултата с 0:2, но през втората част бяха инкасирани два гола във вратата на Светкавица и така бе оформен крайният резултат с общо четири попадения.

Доволен съм от момчетата, добре играха срещу по-големите футболисти, анализира представянето на своя тим Емил Георгиев.

Утре неговите "орли" ще играят футбол 9 като домакини срещу Дунав (Русе).

U13: Лудогорец - Светкавица