Академия 26 Май 2024

Децата на Лудогорец до 14 години спечелиха първенството в Зона Варна

Децата на Лудогорец до 14 години спечелиха първенството на Зона Варна в своята възрастова група. "Орлетата" триумфираха на върха след победа с 3:1...

Децата на Лудогорец до 14 години спечелиха първенството на Зона Варна в своята възрастова група. "Орлетата" триумфираха на върха след победа с 3:1 срещу Волов (Шумен). Мачът бе част от последния XXII кръг и се изигра в комплекс "Гнездо на орли". След успеха разградчани финишират на върха с актив от 57 точки.

И трите попадения в полза на "зелените" бяха отбелязани през първата част на срещата, в която участие взеха всички момчета от тима. Точни за своя тим бяха Емир Ергюн, Симеон Симеонов и Илия Димитров. В края на първото полувреме бе оформен и крайният резултат 3:1.

Всички играчи се стараха да изпълняват поставените задачи и закономерно постигнахме победата, коментира старши треньорът на Лудогорец U14 Емилиян Петров.