Академия 13 Май 2024

Третият тим на Лудогорец се наложи с 2:0 над Доростол (Силистра)

Момчетата от третия тим на Лудогорец успяха да се наложат с 2:0 над Доростол (Силистра). Шампионатната среща от XXVII кръг на Североизточната Трета...

Момчетата от третия тим на Лудогорец успяха да се наложат с 2:0 над Доростол (Силистра). Шампионатната среща от XXVII кръг на Североизточната Трета лига се игра в комплекс "Гнездо на орли".

Точен и за двете попадения бе Петър Кирев. Той откри резултата в 36-тата минута след отлично изпълнена дузпа. Петър Кирев отново бе точен и в 90-тата минута.

Играчите положиха старание да изпълнят поставените задачи, в определени моменти на играта не се получиха, но успяха да реализират головите възможности, коментира старши треньорът на третия тим на Лудогорец Емилиян Петров.

След спечелените три точки и три кръга преди края на първенството "орлите" са лидери в класирането с актив от 57 точки. В следващия шампионатен кръг предстои да гостуват на Устрем (Дончево).

Лудогорец III - Доростол (Силистра) 2:0