Академия 6 Април 2024

Вторият отбор на Лудогорец U16 направи равен 2:2 с Дунав (Сливо поле)

Вторият отбор на Лудогорец U16 направи равен 2:2 с Дунав (Сливо поле). Мачът от XXII кръг на Междуобластна група - Русе се изигра в комплекс "Гнездо...

Вторият отбор на Лудогорец U16 направи равен 2:2 с Дунав (Сливо поле). Мачът от XXII кръг на Междуобластна група - Русе се изигра в комплекс "Гнездо на орли".

Първото полувреме на шампионатния мач предложи повече реализирани голови ситуации. Талантите на Шампиона поведоха с гол на Стилиян Димитров, който реализира с точен изстрел от бялата точка. Гостите обаче успяха да изравнят и до края на редовната първа част нанизаха още един гол във вратата на Лудогорец, с окето се оттеглиха на почивката с гол преднина. Дълго след подновяването на играта "орлетата" изоставаха в резултата, но 5 минути преди края на мача Денис Шишманов вкара за своя тим, с което изравни.

Доволен съм от старанието на момчетата предвид многото липсващи играчи от отбора, коментира старши треньорът на Лудогорец U16 II Георги Керкелов.

В следващия шампионатен кръг "орлетата" предстои да гостуват на опонентите от Локомотив (Русе).