Репортаж 17 Февруари 2024

Дубълът на Лудогорец отстъпи с 0:1 на Струмска слава (Радомир)

Дубълът на Лудогорец отстъпи с 0:1 на Струмска слава 1927 (Радомир) в първия мач от пролетния дял на първенството във Втора лига. За срещата от XXI...

Дубълът на Лудогорец отстъпи с 0:1 на Струмска слава 1927 (Радомир) в първия мач от пролетния дял на първенството във Втора лига. За срещата от XXI кръг „орлите“ гостуваха на своя съперник.

Футболистите на старши треньора Захари Сираков контролираха топката през по-голямата част от мача. Решаващо за крайния резултат обаче бе лошото състояние на терена. Единственото попадение в срещата дойде в добавеното време, като резултатът бе оформен в 91-вата минута.

Много съм доволен от момчетата, играха много добре въпреки лошия терен, коментира наставникът на втория отбор на Лудогорец Захари Сираков.

В следващия кръг от шампионата във Втора лига разградският тим предстои да посрещне Монтана 1921 (Монтана). Мачът е насрочен за идната събота.