Репортаж 15 Февруари 2024

Лудогорец направи 0:0 със Сервет

Сервет и Лудогорец завършиха 0:0 в първи мач от плейофите към 1/8-финалите на Лигата на конференциите. В 11-ата минута "орлите" бяха много близо до...

В 11-ата минута "орлите" бяха много близо до гол, но вратарят на швейцарците Грил спаси страхотен удар на Сон. В края на първата част Гуийемено можеше да изведе домакините напред, но не блокиран от Сонко Сундберг.

В 57-ата минута Степанович стреля опасно, но в аут, а малко след това Падт спаси удар на Антунеш. Най-добрата възможност за Сервет бе пропусната в 82-ата минута, когато Антунеш би към празната врата, но уцели своя съотборник Кривели. Пет минути след това Фон Витри излезе на добра позиция, но стреля встрани.