Академия 25 Август 2023

Лудогорец U14 с категорично 4:0 над Дунав в контрола

Лудогорец U14 спечели с категоричното 4:0 срещу Дунав в контрола. Момчетата на Емилиян Петров гостуваха за мача. "Орлетата" откриха в 14-та минута...

"Орлетата" откриха в 14-та минута от дузпа, която изпълни точно Георги Денчев. Наказателният удар бе отсъден заради нарушение на вратаря на съперника срещу нахлул в пеналта играч в зелено. В 20-та минута Денислав Димитров се разписа с глава за 2:0 след центриране от корнер. При този резултат завърши първото полувреме.

Малко след подновяването на играта Александър Александров вкара за 3:0. Крайното 4:0 оформи в 69-та минута  Христо Велев с шут от дистанция.

Децата се постараха да изълнят поставените им задачи. Доволен от дисциплината и раздаването им на терена, коментира старши треньорът Емилиян Петров след края на двубоя.