Академия 20 Юли 2023

Лудогорец III с трето реми в контролите

Лудогорец III записа трето реми в контролите от лятната подготовка. Момчетата на Захари Сираков направиха 2:2 с втория тим на Етър (Велико Търново)....

Лудогорец  III записа трето реми в контролите от лятната подготовка. Момчетата на Захари Сираков направиха 2:2 с втория тим на Етър (Велико Търново). Двубоят се игра в Дряново, където талантите на Шампионите са на лагер.

"Виолетовите" успяха да открият резултата през първото полувреме и запазиха аванса си до почивката.

След подновяването на играта "орлите" отбелязаха два гола и получиха един за крайното 2:2. Точни за Лудогорец III бяха централният защитник Георги Караиванов от дузпа и Кристиян Николов.

Имам сериозни забележки към представянето ни през първото полувреме, когато не играхме добър футбол. Не създадохме почти никакви опасности пред вратата на съперника, а и допуснахме елементарен гол. През второто полувреме смених единайсеторката и съм доволен от момчетата, които влязоха. Те се представиха добре и показаха силна игра. Отбелязаха два гола и създадоха още много положения за за попадение, коментира след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.