Академия 12 Март 2023

Лудогорец U16 с класическо начало на официалните мачове през пролетта

Лудогорец U16 започна с класическото 3:0 над Олимпик (Варна) участието си в официалните мачове през пролетния полусезон. Двубоят от X кръг на...

Лудогорец U16 започна с класическото 3:0 над Олимпик (Варна) участието си  в официалните мачове през пролетния полусезон. Двубоят от X кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Георги Пенев откри в 37- та минута, като се ориентира най-добре в наказателното поле след корнер. При този резултат завърши първата част.

След подновяването на играта разградчани решиха всичко в спора с два гола на Джан Ниязи в 47-та и 52-та минута. Първото му попадение бе отбелязано с глава, а второто стана след асистенция на Калоян Доковски.

Като амбиция и дисциплина нямам основания да съм недоволен. Има още какво да се желае обаче по отношение на качеството на играта. За нас тези мачове са подготовка за предстоящите полуфинали от турнира за Купата на БФС и сме длъжни бързо да вдигаме нивото, коментира старши треньорът Димчо Ненов след края на двубоя.

U16: Лудогорец - Олимпик (Варна)