Академия 18 Февруари 2023

Лудогорец U17 започна с 2:0 пролетния полусезон в Елитната

Лудогорец U17 започна с победа с 2:0 над Хебър участието си в пролетния полусезон на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят от...

Лудогорец U17 започна с победа с 2:0 над Хебър участието си в пролетния полусезон на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят от програмата на XVI кръг на надпреварата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Разградчани отбелязаха по едно попадение във всяко от двете полувремена. През първото бе точен Александър Ангелов. Голът падна след центриране от фланга на Християн Атанасов. През второто се разписа Никола Ботев.

До почивката изцяло контролирахме игровите действия. В края на втората част допуснахме съперникът да изравни съотношението на силите и това е нещо, което не бива да се случва. Като за първи официален мач съм доволен от представянето на момчетата, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.